Zobraziť košík

O výrobcoch

POLIDENT- Slovinská spoločnosť pôsobiaca v stomatologickom odvetví od roku 1968 so sídlom vo Volčej Drage zameriavajúca sa predovšetkým na výrobu veľmi kvalitných živicových a kompozitných zubov, PMMA diskov a ostatného spotrebného materiálu pre zubné laboratóriá (sádry, živice, zatmeľovacie hmoty, vosky, piesky, kovy atď.). 60 rokov skúseností robí spoločnosť POLIDENT popredným lídrom na dentálnom trhu, najmä v oblasti výroby zubov pre zubnú protetiku. (www.polident.si)


DENTIA- Český výrobca rotačných a leštiacich nástrojov so sídlom v Opočne pôsobiaci na dentálnom trhu už od roku 1937. Kvalitné produkty s prijateľnou cenou a 80 ročnou tradíciou sú dlhoročnou súčasťou slovenských a českých zubných laboratórií. (www.dentia.cz)


SPOFADENTAL- Tradičný český výrobca nekovového zubnotechnického materiálu so sídlom v Jičíne. Svoje produkty exportuje približne do 60 krajín celého sveta, čo dokazuje dlhoročnú tradíciu a kvalitu zubnotechnického odvetvia v našich končinách. Rokmi overené a v našich laboratóriách veľmi populárne produkty (Superacryl plus, Premacryl plus, Silikan, Ceradent, Stomaflex, Tessex atď.) sú neoddeliteľnou súčasťou nášho dentálneho trhu. (www.spofadental.com)


LUKADENT- Nemecký výrobca zubnotechnického materiálu so sídlom vo Schwieberdingene neďaleko Stuttgartu, ktorý pôsobí na dentálnom trhu od roku 1989. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na materiály pre fixnú protetiku ako aj laboratórne prístroje a zariadenia ako sú liace aparáty, keramické a vypaľovacie pece, 3D tlačiarne a pod. (www.lukadent.de). Okrem vlastnej značky sú v portfóliu spoločnosti Lukadent aj keramické hmoty VISION od Lichtenštajnského výrobcu keramiky WOHLWEND-AG (www.wohlwend-ag.com).